• Dôležitý oznam!!!

• Milí rodičia a žiaci! Vedenie ZŠ s MŠ v Želovciach, so súhlasom zriaďovateľa, oznamuje všetkým rodičom a žiakom, že dňa 02. mája 2023 (utorok),  majú žiaci základnej školy udelené riaditeľské voľno, z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie. Vyučovanie začína 3. mája 2023 (v stredu). Riaditeľské voľno sa nevzťahuje na plavecký výcvik pre 1.stupeň, ktorý sa uskutoční podľa plánu.

• Kontaktný zápis do 1. ročníka ZŠ

• Vedenie ZŠ s MŠ Želovce oznamuje všetkým zákonným zástupcom detí, ktoré dovŕšia k 31. augustu 2023 vek šesť rokov, že kontaktný zápis detí do 1. ročníka ZŠ na školský rok 2023/20234 sa uskutoční v stredu 26. apríla 2023 so začiatkom od 13:00 hod. v budove ZŠ s MŠ Želovce v miestnosti 4. ročníka.

Zákonný zástupca predloží v deň zápisu z dôvodu overenia správnosti údajov nasledovné dokumenty:

• kópiu rodného listu dieťaťa
            • kópiu kartičky poistenca/dieťaťa
            • prihlášku vytlačenú a podpísanú oboma rodičmi, aj keď žijú v jednej domácnosti

Pokiaľ je zadováženie podpisu druhého zákonného zástupcu spojené s ťažko prekonateľnou prekážkou, predloží zákonný zástupca „Čestné vyhlásenie zákonného zástupcu“ (pod obrázkom).