• Školský výlet žiakov 2. stupňa do Banskej Štiavnice

• Naši žiaci 2. stupňa navštívili v rámci školského výletu Banskú Štiavnicu. V rámci poznávacej a vzdelávacej činnosti navštívili Svätý Anton, Banku lásky v Banskej Štiavnici, oboznámili sa s literárnou činnosťou Andreja Sládkoviča a navštívili Kalváriu v Banskej Štiavnici. Vo Zvolene si pozreli film Buzz Flighyear. Žiaci si priniesli nové poznatky a veľmi pekné zážitky:)

• Škola v prírode

• Škola v prírode sa konala v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, neďaleko Tálov a Chopku, v malebnej obci Bystrá v termíne 06.06.-10.06.2022. Zúčastnili sa jej štvrtáci pod vedením triednej učiteľky Mgr. L.Filipovej a dozorujúcej učiteľky Mgr.G.Molnárovej. Žiaci si zo ŠvP odniesli množstvo krásnych spomienok a zážitkov: navštívili Bystriansku jaskyňu, absolvovali turistickú vychádzku do okolia pozdĺž potoka Bystrianka, okúpali sa vo wellnese hotela Bystrá, previezli sa na Čiernohronskej železničke do lesného skanzenu Vydrovo, nakúpili v nákupnom centre Európa v B.Bystrici. Okrem toho prebiehali rôzne aktivity: karneval, diskotéka, babylonské bingo, jarmok a zbieranie opičích dukátov, záverečné ukončenie ŠvP - divadelné predstavenie Pipi dlhá pančucha, kde účinkovali všetci žiaci. Navždy sa zachová v pamäti babylonská Škola v prírode. :)

• Oznam!!!

• Milí rodičia! Vedenie ZŠ s MŠ v Želovciach, oznamuje, že z prevádzkových dôvodov, bude dňa 15.6.2022 ( streda ) skrátené vyučovanie a Školský klub nebude v prevádzke, na ZŠ s MŠ v Želovciach. Riadne vyučovanie ako aj prevádzka Školského klubu  pokračuje 16.6.2022 ( štvrtok ).  Podrobnejšie informácie poskytnú triedni učitelia.